Naprawa szyby to tylko „maskowanie” uszkodzenia i tak czeka Cię wymiana! 

Naprawa szyby, to w istocie jedynie „maskowanie” uszkodzenia. Polega ona na wypełnieniu ubytku szkła lub pęknięcia żywicą utwardzaną promieniami UV. Powoduje to jedynie, że uszkodzenie przestaje być widoczne. Nie jest to klejenie i szyba nadal pozostaje osłabiona i podatna na dalsze uszkodzenia.

Naprawa nie daje gwarancji, że uszkodzenie się nie powiększy i stanie się znowu widoczne.  Naprawione uszkodzenie, choć z początku niewidoczne, może na skutek gwałtownych zmian temperatur (np. przy włączeniu ogrzewania w zimie, lub myciu samochodu w upalny dzień) zacząć się powiększać. W związku z tym i tak czeka Cię wymiana.

Wiele firm oferuje naprawy pęknięć typu rysa, jednakże zabieg ten jest drogi, nietrwały i sprzeczny nawet z przeznaczeniem i technologią naprawy szyb. Działamy na rynku od bardzo dawna, mamy spore doświadczenie i wiedzę dotyczącą techniki wymiany i naprawy szyb, zdajemy sobie sprawę, że taka naprawa przynosi  krótkotrwałe rezultaty i jest de facto oszukiwaniem klienta. Dlatego my nie naprawiamy.

Znajdź nas na: