Dlaczego nie warto kupować „tanich” szyb?

Na rynku istnieje wiele firm dostarczających szyby samochodowe. Niektóre z nich kuszą klientów oferując swoje produkty znacznie taniej niż konkurencja. My uważamy, że klient powinien świadomie dokonać wyboru i wiedzieć skąd bierze się różnica po to by nie dać się oszukać.
Produkcja szyby to skomplikowany proces, a na jakość wyrobu wpływ ma wiele czynników min. dokładność formy. Szyby tanich producentów są często jedynie podobne kształtem do tych przewidzianych przez producenta. Najczęściej takie szyby są np. zbyt cieńkie lub nierówne. Dla niewprawnego oka różnice mogą być niedostrzegalne, a perspektywa zaoszczędzenia pieniędzy bardzo kusząca.
Niestety, nawet niewielkie i niedostrzegalne błędy w produkcji skutkują dużo niższą wytrzymałością produktu. Szyba, która jest źle dopasowana do karoserii samochodu jest narażona na duże naprężenia a jej uszkodzenie może wywołać nawet wjechanie samochodem w dziurę na drodze. Wiele razy zdarzyło się, że wymienialiśmy szyby w samochodach klientów, którzy zaledwie kilka dni wcześniej chcieli zaoszczędzić kupując i montując takie produkty.

Inny bardzo ważny aspekt to nierówna powierzchnia szyby i jej złe wyprofilowanie. Niedokładność form takich produktów powoduje zniekształcenie obrazu, szyba działa wtedy jak soczewka i znacząco obniża bezpieczeństwo i komfort jazdy, może spowodować min. zawroty głowy czy bóle oczu.

My, w trosce o naszych klientów i własną reputację, używamy jedynie markowych szyb firm z grupy Sekurit Saint-Gobain i Pilkington, które dostarczają swoje wyroby koncernom samochodowym. Gwarantujemy najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję na wykonaną usługę. Nasze szyby będąc wytrzymalsze rzadziej ulegają uszkodzeniom i mimo ich nieco wyższej ceny są dla klientów bardziej opłacalne.
Przed dokonaniem wyboru warto dobrze się zastanowić

Nie daj się oszukać- nie kupuj tanich szyb. To się nie opłaca i szybko skończy się następną wymianą.